Ve vysokém-tlaku a korozivním prostředí je výběr správného potrubí zásadní. Velká výzva pro manažery nákupu a chemické inženýry spočívá ve výkonnostní propasti mezi bezešvou a svařovanou trubkou.
Strach ze selhání:Mnoho kupujících volí drahé bezešvé trubky, protože se obávají, že „slabé místo“-svar-pod tlakem selže nebo že dojde k důlkové korozi.
Rozpočtová překážka:U systémů s velkým-průměrem (nad 8 palců) jsou bezešvé trubky extrémně drahé a dodací lhůty jsou obvykle krátké.
NaSlitina Gnee, tyto obavy odstraňujeme. Jako aVýrobce úrovně 1, nabízíme bezešvé potrubí vyhovujícíASTM B444a 100% radiograficky zkontrolované svařované potrubí vyhovující normě ASTM B705, což zajišťuje, že získáte nákladově nejvýhodnější{2}}řešení pro vaše konkrétní provozní namáhání.
Kliknutím získáte cenovou nabídku produktu Inconel 625

Potrubí Inconel 625 (potrubí ze slitiny 625): Bezešvé vs. svařované potrubí
Trubky Inconel 625 (Alloy 625) jsou prémiová nikl-chromová superslitina známá svou vysokou pevností v tahu, vynikající obrobitelností a vynikající odolností proti korozi a tepelnou únavou. Volba mezi bezešvými a svařovanými trubkami vyžaduje kompromis-mezi tlakovými omezeními, dodací lhůtou a celkovým rozpočtem projektu.
Je Inconel 625 obtížné obrábět?
Inconel 625 je vysokoteplotní -slitina s vysokým obsahem niklu, která nabízí vynikající odolnost proti korozi a oxidaci. Inconel je ideální pro vysokoteplotní-aplikace vyžadující extrémně vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Vzhledem ke své vysoké obtížnosti obrábění je Inconel drahý kov používaný při výrobě součástí.

1. Bezešvé a svařované trubky Inconel 625: Přehled výběru
| Faktor výběru | Bezešvá trubka Inconel 625 | Svařované trubky Inconel 625 |
|---|---|---|
| Společný záměr kupujícího | Zjednodušte přijetí pro kritické povinnosti | Přizpůsobená velikost/dostupnost a kontrolovaný rozsah kontroly |
| Typické zaměření na přijetí | Návaznost základního materiálu, mechanické výsledky | Kvalita svaru + NDT záznamy + sledovatelnost |
| Rizikový bod k řízení | Dodací lhůta u neobvyklých velikostí | „Líbí se-za-jako“ NDT/rozsah dokumentu vs. RFQ |
| Nejlepší vhodné příklady | Kritická služba, rozvržení-citlivá na únavu | Projekty založené na velikosti-, kde je definován rozsah kontroly svarů |
2. chemické složení potrubí inconel 625 (hmot. %)
| Živel | Obsah (%) | Standardní požadavek | Funkce |
|---|---|---|---|
| nikl (Ni) | Větší nebo rovno 58,0 (zůstatek) | Větší nebo rovno 58,0 | Maticový prvek; odolnost proti korozi a vysokou-teplotní stabilitu |
| Chrom (Cr) | 20.0 – 23.0 | 20.0 – 23.0 | Odolnost proti oxidaci a korozi |
| molybden (Mo) | 8.0 – 10.0 | 8.0 – 10.0 | Posílení základního pevného-řešení; odolnost proti důlkové a štěrbinové korozi |
| niob (Nb) | 3.15 – 4.15 | 3.15 – 4.15 | Pevné-posílení řešení; karbidový stabilizátor |
| železo (Fe) | Menší nebo rovno 5,0 | Menší nebo rovno 5,0 | Zbytkový prvek |
| titan (Ti) | Menší nebo rovno 0,40 | Menší nebo rovno 0,40 | Doplňkové posilování |
| hliník (Al) | Menší nebo rovno 0,40 | Menší nebo rovno 0,40 | Doplňkové posilování |
| uhlík (C) | Menší nebo rovno 0,10 | Menší nebo rovno 0,10 | Nízký uhlík pro svařitelnost a houževnatost |
| mangan (Mn) | Menší nebo rovno 0,50 | Menší nebo rovno 0,50 | Deoxidátor |
| křemík (Si) | <= 0.50 | Menší nebo rovno 0,50 | Deoxidátor |
| fosfor (P) | Menší nebo rovno 0,015 | Menší nebo rovno 0,015 | Zajišťuje houževnatost |
| síra (S) | Menší nebo rovno 0,015 | Menší nebo rovno 0,015 | Zajišťuje zpracovatelnost za tepla |
| kobalt (Co) | Menší nebo rovno 1,0 | Menší nebo rovno 1,0 | Zbytkový prvek |
| měď (Cu) | Menší nebo rovno 0,07 | - | Zbytkový prvek |
Vlastnosti a použití bezešvých a svařovaných trubek Inconel 625

Bezešvé trubky Inconel 625
Naše bezešvé trubky jsou vyráběny pomocí procesů vakuového iontového tavení (VIM) + vakuového nabíjení-vybíjení (VAR), které zajišťují zcela jednotné metalurgické vlastnosti.
Optimální aplikace:Letecká palivová vedení, vysokotlaké{0}}hydraulické pohony a hlavní chladicí okruhy jaderné elektrárny.
Proč si to vybrat?Eliminuje riziko mezikrystalové koroze ve svařovaných oblastech a poskytuje nejvyšší jmenovitý tlak při roztržení požadovaný pro průmyslovou odolnost.
Svařovaná trubka Inconel 625
Naše svařované trubky jsou vyrobeny z vysoce{0}}kvalitních ocelových plechů válcovaných za studena{1}} a využívají pokročilé automatizované procesy plazmového/argonového obloukového svařování.
Optimální aplikace:Jednotky na odsiřování spalin, výfukové potrubí s velkým-průměrem a nízkotlaká přeprava chemikálií.
Proč si to vybrat?Prostřednictvím zpracování plechu dosahujeme výjimečné konzistence tloušťky stěny. 100% %-kontrolované rentgenovým zářením. Naše svařované trubky jsou certifikovaným, bezpečným a nákladově-efektivním řešením pro rozsáhlé projekty infrastruktury-.

4. Bezešvé a svařované trubky Inconel 625: srovnání velikosti a specifikací
| Parametr | Bezešvá trubka (ASTM B444) | Svařovaná trubka (ASTM B705) |
|---|---|---|
| Rozsah OD | 3,0 – 200 mm | 6,0 – 300 mm (k dispozici větší) |
| Rozsah tloušťky stěny | 0,3 – 15 mm | 0,5 – 12 mm |
| Tolerance vnějšího průměru (menší nebo rovna 25,4 mm) | ±0,05 – ±0,10 mm | ±0,10 – ±0,20 mm |
| Tolerance vnějšího průměru (25,4 – 50,8 mm) | ±0,10 – ±0,15 mm | ±0,15 – ±0,25 mm |
| Tolerance vnějšího průměru (50,8 – 101,6 mm) | ±0,15 – ±0,30 mm | ±0,25 – ±0,50 mm |
| OD Tolerance (>101,6 mm) | Po dohodě | ±0,50 – ±1,00 mm |
| Tolerance tloušťky stěny | ±10% – ±12.5% | ±10% – ±15% |
| Tolerance délky | ±3 mm | ±5 mm |
| Přímost | Menší nebo rovno 1,0 mm/m | Menší nebo rovno 1,5 mm/m |
Typická velikostní dostupnost:
| Aplikace | Bezešvá trubka OD (mm) | Vnější průměr svařované trubky (mm) | Tloušťka stěny (mm) |
|---|---|---|---|
| Instrumentace | 3.18 – 12.70 | Ne typické | 0.51 – 1.24 |
| Výměník tepla | 12.70 – 25.40 | 12.70 – 50.80 | 1.24 – 2.77 |
| Vysokotlaká hydraulika | 6.35 – 25.40 | Ne typické | 1.24 – 3.40 |
| Velký průměr potrubí | Omezený | 50.80 – 300.00 | 2.77 – 12.00 |
| Chlazení mořskou vodou | 12.70 – 50.80 | 25.40 – 200.00 | 1.65 – 3.40 |
5. Klíčové normy pro bezešvé a svařované ocelové trubky Inconel 625
Bezešvá specifikace:ASTM B444 / ASME SB444 (UNS N06625)
Specifikace svařování:ASTM B705 / ASME SB705 (UNS N06625)
6. Bezešvé a svařované ocelové trubky Inconel 625 Cena a dodací lhůta:
Bezešvé:Kvůli omezeným surovinám a složitým procesům vytlačování jsou výrobní náklady vyšší a dodací lhůty delší.
Svařování:U projektů s velkým-průměrem je svařování cenově-efektivnější možností, protože efektivněji využívá suroviny a vyžaduje méně času na zpracování.
Proč si vybrat Gnee jako svého dodavatele slitin{0}}na bázi niklu
✅️Přímá tovární cena:Odstraňte přirážky prostředníků a zajistěte si to nejlepšíVelkoobchodní ceny.
✅️Krátká dodací lhůta:Udržujeme obrovské zásoby standardních velikostí připravených prookamžité odeslánído 50+ zemí.
✅️ Sledovatelnost MTC 3.1:Zahrnuta úplná dokumentace EN 10204 3.1, která podrobně popisuje přesnou chemickou tepelnou analýzu a výsledky NDT.
✅️Množstevní slevy:Odstupňované cenové modely pro podporu vašich velkých-petrochemických a energetických projektů.

Certifikát Gnee Alloy Inconel 625
📦 Balení a doprava
VšeSlitina na bázi nikluprodukty jsou baleny pomocí následujících metod:
Dřevěné palety nebo bedny
Obal odolný proti vlhkosti-
Štítky s číslem pece, standardními a velikostními štítky
Dodáváno po celém světě po moři, letecky nebo expresně

Balení produktu Gnee Alloy Alloy 625
⚒️ Zařízení a testování produktů výrobní linky na výrobu slitin Gnee


Kontaktujte nás pro nejnovější nabídku exportní ceny slitiny 625
FAQ
Otázka 1: Existuje faktor snižování tlaku-pro svařované trubky Inconel 625?
Odpověď: Podle kódů ASME má svařovaná trubka obvykle a0,85 faktor společné účinnosti. Pokud však potrubí podstoupí100% radiografické testování (RT), faktor lze zvýšit na 1,0, čímž je technicky srovnatelný s bezproblémovým pro mnoho vysokotlakých aplikací.
Q2: Mohu získat toleranci h9 na svařované trubky?
A: Obecně ne. Přesné h-tolerance jsou dosaženy prostřednictvímBezhroté broušenína bezešvé trubky nebo tyče. Svařované trubky splňují standardní rozměrové tolerance ASTM B705.
Q3: Je slitina Alloy 625 svařitelná pro opravy v terénu?
A: Rozhodně. Jednou z největších výhod Inconel 625 je jehoVynikající svařitelnost. Nevyžaduje tepelné zpracování po-svaření, aby si zachovalo odolnost proti korozi, což snižuje-náklady na údržbu na místě.
Q4: Podporujete malé zkušební objednávky pro obě formy?
A: Ano. Nabídkou podporujeme výzkum a vývoj a vývoj prototypůFlexibilní MOQv našem skladovém{0} velkoobchodním inventáři.





