
Jako důvěryhodný výrobce a dodavatel nabízí Gnee Steel bezešvé ocelové trubky Inconel 601. Inconel 601, také známý jako slitina 601, je trubka z austenitické legované oceli primárně složená z niklu (58-}63 %), chrómu (21–25 %) a hliníku (1–1,7 %) s přidaným železem a kontrolovanými úrovněmi uhlíku, manganu, křemíku, síry a fosforu. Bezešvé ocelové trubky Inconel 601 vyrábíme přísně podle norem ASTM B167 a využíváme pokročilé výrobní procesy k zajištění rozměrové přesnosti a komplexního testování a kontroly. Tato ocelová trubka vykazuje odolnost proti nauhličování, stabilní tepelnou vodivost a udržuje si dobrou mechanickou pevnost i při trvale vysokých teplotách. 601 bezešvé ocelové legované trubky z niklu mají vynikající metalurgickou stabilitu, odolnost proti praskání korozí pod napětím, vysokou pevnost při tečení a spolehlivou pevnost v lomu – všechny vlastnosti jsou připisovány přísně kontrolovanému obsahu uhlíku. Trubková řešení Inconel 601 od Gnee Steel jsou široce používána v aplikacích vyžadujících dlouhou životnost, jako jsou výměníky tepla, pece, kotle, přehříváky, přihříváky a parní turbíny.
Trubky ze slitiny Gnee Steel 601 jsou vyráběny podle přísných průmyslových standardů:

Výrobní proces 601 slitinových bezešvých trubek
K výrobě bezešvých trubek ze slitiny 601 používáme přesný proces, abychom zajistili optimální kvalitu a výkon. Nejprve se materiál za horka vytlačí-do dutých trubek. Poté se za studena-kreslí nebo válcová, aby se dosáhlo přesných rozměrů. Nakonec prochází tepelným zpracováním pro zlepšení pevnosti a struktury zrna.Kliknutím sem zobrazíte úplné informace.
ASTM / ASME Specifikace Alloy 601 Bezešvá trubka
| Specifikace ASTM | ASTM B167/ ASME SB167, ASTM B163/ ASME SB163, ASTM B 517/ ASME SB517, ASTM B516/ ASME SB516 |
|---|---|
| Mezinárodní specifikace |
ISO 6207, DIN 17751, WERKSTOFF Nr 2.4851 |
| Norma | EN, DIN, AISI, AMS, SAE, DTD, DS, NF, JIS, ASME, ASTM, GB, TOCT |
| Velikost bezešvé trubky | 3,35 milimetru až 101,6 milimetru vnější průměr |
| Velikost bezešvé trubky | Tloušťka stěny: 0.05- 20 milimetr, 4 - 219 milimetr |
| Velikost svařované trubky | 5,0 až 1219,02 milimetru |
| velikost EFW potrubí | 5,0 až 1219,02 milimetru |
| Velikost svařované trubky | 6,35 milimetru do 152 milimetrů vnějšího průměru |
| Bwg a Swg | 18 Swg., 14 20 Swg., Swg. Swg., 12 16 Swg., 10 Swg. |
| Služba s přidanou hodnotou | Roztažení a kreslení podle potřeby Délka a velikost, leštění (komilimetrové a elektro), obrábění, žíhané a mořené ohýbání atd. |
| Rozpis potrubí | STD, SCH120, SCH20, SCH10S, SCH30, SCH40, SCH140, SCH40S, SCH160, XS, SCH60, SCH5, SCH10, SCH80, XXS, SCH80 |
| Tloušťka stěny potrubí | 0,020" – 0,220", (k dispozici vlastní tloušťka stěny) |
| Dokončit | AP (žíhaný a mořený), BA (světlý a žíhaný), č. 1, 2B, leštěný, MF, HL, č. 4, zrcadlový povrch, BA, 8K atd. |
| Konec | Hladký konec, Zkosený konec, Treaded Pipe, Šroubované konce |
| Délka | Standardní a délka řezu, Single Random, Double Random Pip |
Ekvivalentní třída materiálu trubky ze slitiny niklu 601
| Stupeň | Euronorma | Starý Brit | GOST | UNS č | Japonská JIS | ||
| AFNOR | Žádný | En | BS | ||||
| Inconel 601 | NC23FeA | 2.4851 | NiCr23Fe | NA 49 | XH60BT | N06601 | NCF 601 |
Tabulka minimální meze kluzu potrubí a trubek Inconel 601
| Stupeň | Mez kluzu 0,2 % Důkaz (MPa) min | Pevnost v tahu (MPa) min | Tažnost (% v 50 mm) min | Tvrdost | |
| Brinell (HB) max | Rockwell B (HR B) max | ||||
| 601 | MPa – 310, Psi – 45 000 | MPa -655, Psi – 95 000 | 40 | – | – |
Standardní složení trubky Astm B167 slitina 601
| Stupeň | Mn | Ni | C | Cu | Si | S | Fe | Cr | |
| 601 | minimální | – | 58.0 | – | – | – | – | Bal | 21.00 |
| maximum | 1.0 | 63.0 | 0.010 | 1.00 | 0.05 | 0.0015 | Bal | 25.00 | |
Vlastnosti trubic Inconel 601
Bezešvé trubky Inconel 601 nabízejí vynikající odolnost proti korozi, mechanickou spolehlivost a dlouhou životnost v náročných podmínkách prostředí. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné pro širokou škálu průmyslových aplikací. Následuje stručný přehled jeho klíčových výkonnostních charakteristik.
Vynikající pevnost při vysokých{0}}teplotách:Trubka si zachovává vynikající mechanické vlastnosti nad 1000 stupňů, což umožňuje spolehlivou aplikaci v kotlích, turbínách a systémech pecí, které vyžadují trvale vysoké-teploty bez ztráty pevnosti.
Vynikající odolnost proti oxidaci (přibližně 1200 stupňů):Povrch trubky zůstává stabilní za podmínek spalování paliva. Odolává oxidaci a usazování vodního kamene při teplotách až 1200 stupňů. To umožňuje efektivní provoz systému a prodlužuje životnost. Odolnost proti nauhličování: Odolnost proti nauhličování zabraňuje difúzi uhlíku do materiálu, a tím zabraňuje křehnutí. Tato ochranná vlastnost zajišťuje delší životnost pecí a zařízení pro tepelné zpracování.
Dobrá odolnost proti tepelným šokům:Tyto trubky dokážou odolat rychlým teplotním výkyvům bez praskání nebo deformace. To pomáhá při manipulaci se systémy přihřívačů a výfukových systémů turbín s rychlými změnami teploty.
Vysoká mechanická pevnost a odolnost:Díky své stabilitě a odolnosti vůči praskání korozí pod napětím může tato trubka odolat vysokému-tlaku a korozivnímu prostředí. I po dlouhodobém namáhání si zachovává svou strukturální integritu.
Snadné tvarování a svařování:Výrobní metody jako ohýbání, svařování a obrábění jsou jednoduché a snadné. To značně usnadňuje instalaci velkých potrubních systémů a sítí výměníků tepla.
ASTM B167 UNS N06600 Tabulka velikostí potrubí v mm
| Vnější průměr trubky MM |
Tloušťka stěny potrubí MM |
Palec | Naplánovat | Kg / M9 |
|---|---|---|---|---|
| 219.08 | 23.012) | 8 | 160 | 112.97 |
| 13.72 | 2.24 | 1/4 | 40S | 0.64 |
| 21.34 | 2.77 | 1/2 | 40S | 1.29 |
| 17.15 | 1.65 | 3/8 | 10S | 0.64 |
| 13.72 | 3.02 | 1/4 | 80S | 0.81 |
| 17.15 | 2.31 | 3/8 | 40S | 0.86 |
| 21.34 | 2.11 | 1/2 | 10S | 1.02 |
| 13.72 | 1.65 | 1/4 | 10S | 0.50 |
| 17.15 | 3.20 | 3/8 | 80S | 1.12 |
| 33.40 | 2.77 | 1 | 10S | 2.13 |
| 48.26 | 5.08 | 1½ | 80S | 5.49 |
| 21.34 | 3.73 | 1/2 | 80S | 1.65 |
| 26.67 | 2.11 | 3/4 | 10S | 1.30 |
| 60.33 | 2.77 | 2 | 10S | 3.99 |
| 26.67 | 2.87 | 3/4 | 40S | 1.71 |
| 88.90 | 7.62 | 3 | 80S | 15.51 |
| 26.67 | 3.91 | 3/4 | 80S | 2.23 |
| 33.40 | 3.38 | 1 | 40S | 2.54 |
| 42.16 | 4.85 | 1¼ | 80S | 4.53 |
| 48.26 | 3.68 | 1½ | 40S | 4.11 |
| 33.40 | 4.55 | 1 | 80S | 3.29 |
| 42.16 | 2.77 | 1¼ | 10S | 2.73 |
| 33.40 | 6.352) | 1 | 160 | 4.30 |
100% certifikované testování a dokumentace
EN 10204 3.1 a EN 10204 3.2 certifikáty materiálového testování (MTC)
Certifikáty surovin
100% PMI (pozitivní analýza materiálu)
Tabulky tepelného zpracování
Zprávy o kontrolách třetích-stran
Drsnost povrchu a měření rozměrů
Zkušební certifikáty výrobce (nárazové zkoušky, zkoušky zploštění, zkoušky vzplanutím, zkoušky ohybem, zkoušky tvrdosti, zkoušky mezikrystalové koroze, důlkové zkoušky, zkoušky velikosti zrn, zkoušky elektroforézou, ultrazvukové zkoušky, tepelné zpracování)
Certifikáty laboratorních testů vydané vládou-akreditovanými laboratořemi
Aplikace bezešvých trubek Astm B167 Inconel 601
Sálavé trubice
Podpěry trubek přehřívače páry
Průmysl tepelného zpracování
Výroba energie
Aerospace
Chemické zpracování
Katalyzátorové mřížky při výrobě kyseliny dusičné
Pece na tepelné zpracování a destilační kotle
Proč si vybrat Gnee jako dodavatele slitin{0} na bázi niklu
✅ Více než 18 let zkušeností s exportem, produkty prodávané do více než 80 zemí
✅ Certifikováno ISO, SGS a BV
✅ Globální inventář trubek, desek a tyčí ze slitin Inconel, Hastelloy, Incoloy a Monel
✅ Dostupné služby zpracování na zakázku – včetně řezání, leštění, CNC obrábění a balení
✅ Rychlé dodání do 7-15 dnů, s podporou globálních logistických partnerů
📦 Balení a doprava
Všechny výrobky z nerezové oceli jsou baleny pomocí následujících metod:
Dřevěné palety nebo bedny
Obal odolný proti vlhkosti-
Štítky s číslem pece, standardními a velikostními štítky
Dodáváno po celém světě po moři, letecky nebo expresně

O Gnee Steel
Gnee Steel je profesionální výrobce slitin na bázi niklu-, včetně niklu 201, niklu 202, Hastelloy C-276, Hastelloy C-22, Hastelloy B, Hastelloy C-4, Inconel 600, Inconel 625, Inconel 80y Incolo, Inconel 80y Incolo, Inconel 707 Incoloy 800H/HT, Incoloy 825, Monel 400, Monel K500 a další materiály z vysokoteplotních slitin. Specializujeme se na výrobu a prodej slitinových materiálů. Produkty Gnee Steel jsou široce používány v letectví, chemii, výrobě energie, automobilovém průmyslu, jaderné energetice a dalších oblastech a můžeme poskytnout přizpůsobená řešení slitinových materiálů podle potřeb zákazníků. V případě dotazů na ceny slitinových materiálů nebo přizpůsobená řešení slitinových materiálů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adresess@gneemetal.comza nabídku.
Postaveno metrů čtverečních
Zaměstnanci podniku
Roky zkušeností
Partnerské země
Kontaktujte nás pro aktuální nabídku exportní ceny plechu Inconel 600
FAQ
Otázka: Jaké jsou specifikace Inconel 601?
Odpověď: Inconel 601 je slitina niklu-chrómu používaná v aplikacích vyžadujících odolnost proti korozi a tepelnou ochranu. Klíčovou vlastností Inconelu 601 je jeho vynikající odolnost vůči oxidaci při vysokých-teplotách, přičemž si udržuje extrémně vysokou odolnost vůči oxidaci i při teplotách až 2200 stupňů F (1200 stupňů).
Otázka: Jaké jsou mechanické vlastnosti Inconel 601?
Odpověď: Nejvýznamnější charakteristikou Inconelu 601 je jeho odolnost vůči oxidaci za vysokých-teplot. Tato slitina také vykazuje dobrou odolnost proti vodní korozi, vysokou mechanickou pevnost a snadno se tvaruje, zpracovává a svařuje.
Otázka: Jaký je rozdíl mezi Inconel 601 a 602?
Odpověď: Inconel 601 vyniká odolností proti oxidaci a pevností v tahu, díky čemuž je vhodný pro aplikace při vysokých-teplotách. Naproti tomu Inconel 602 nabízí vynikající odolnost proti tečení a odolnost proti sulfidům, díky čemuž je ideální pro snížení prostředí.
Otázka: Jaká je maximální provozní teplota Inconel 625?
Odpověď: Inconel 625 třídy 1 má jmenovitou trvalou provozní teplotu až 1100 stupňů F (593 stupňů). Inconel 625 třídy 2 má jmenovitou provozní teplotu do přibližně 1800 stupňů F (982 stupňů), kde jsou primárními faktory odolnost proti tečení a oxidaci. Při teplotách nad 1200 stupňů F (649 stupňů) se pevnost Inconelu 625 snižuje, ale jeho povlak z oxidu chromu zabraňuje oxidaci. Pro nosné-aplikace nad 1500 stupňů F (815 stupňů) se doporučuje ASTM B167, protože díky obsahu hliníku nabízí vynikající odolnost proti cyklické oxidaci.
Otázka: Jaké je složení Inconel 601?
Odpověď: Slitina Inconel 601 je nikl-ferochromová slitina vhodná pro všeobecné strojírenské aplikace, která vykazuje vynikající tepelnou odolnost a odolnost proti oxidaci. N06601 nabízí dobrou odolnost proti vodní korozi, vysokou mechanickou pevnost a snadné tvarování, obrábění a svařování.
Otázka: Jak obrobitelný je Inconel 601?
Odpověď: Pozoruhodnou vlastností slitiny Inconel 601 je její odolnost vůči oxidaci za vysokých-teplot. Tato slitina má také dobrou odolnost proti vodní korozi, vysokou mechanickou pevnost a snadné tvarování, obrábění a svařování.
Otázka: Jaké jsou specifikace materiálu pro Inconel 601?
Odpověď: Inconel 601 je nikl-chromová slitina používaná v aplikacích vyžadujících ochranu proti korozi a tepelnou ochranu. Slitina Inconel 601 vyniká svou vynikající odolností vůči oxidaci za vysokých-teplot a udržuje extrémně vysokou odolnost vůči oxidaci i při teplotách až 2200 stupňů F (1272 stupňů).





